Онлайн-трансляція «ЛЕКТОРІЙ» 14 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ з 10:00 до 16:00

17 Мая 2018

Логотип_САБ_колір.png   


                     

                       

Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб:

про що слід пам’ятати бухгалтеру

Запрошуються бухгалтери та керівники підприємств!

В ПРОГРАМІ «ЛЕКТОРІЮ»:

  • Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року .

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку.

                  ·         ЄСВ: нарахування, звітність, надання. Очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.

                  ·         Соціальне страхування. Аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахуванню лікарняних і декретних.

                  ·         ПДФО і військовий збір. Як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.

  • Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу.

  • Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.

Дробоття Сергій, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування, автор численних аналітичних матеріалів.

                     ·         Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН. Автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що потрібно зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.

                     ·         Строки реєстрації в ЄРПН. Особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.

                     ·         Помилкова податкова накладна. Відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.

                     ·         Розрахунок коригування. Причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?

  • Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу.

               ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ:

      Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

      150 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.


Вернуться к списку