Гарнет - нове обличчя знайомої компанії

10 Декабря 2018

Гарнет - нове обличчя знайомої компанії 

 

 Торгова марка ТЕЛЛУР, заснована ще в 1989 році, увійшла до Групи компаній "Рарус" і перетворилася з маленької фірми в відому на всю Україну компанію автоматизаторів бізнесу. У 2019 компанія святкує 28 річчя на ринку України і не зупиняється на досягнутому. ТОВ «Гарнет Харків» - втілення багаторічного досвіду і незмінної якості послуг, що надаються.

   Це зміна орієнтирів, коригування курсу з урахуванням нових амбіціозних завдань, які ми ставимо перед собою, та які знайшли своє відображення в довгостроковій стратегії розвитку. Це нове зріле позиціонування торгової марки, що надає величезний потенціал поступального розвитку. Ми взяли найкраще з минулого - впевненість і надійність, новаторство і високий рівень надання послуг. Доповнили це новими раціональними рисами - технологічність, інноваційність. Додали емоційні атрибути, які в значній мірі формують сучасний образ ТОВ «Гарнет Харків» (ТМ ТЕЛЛУР) - дружелюбність, лідерство, амбіційність, без яких практично неможливо успішно рости на висококонкурентному ринку.

   8 жовтня 2018 року ТОВ «Гарнет Харків» офіційно отримав сертифікат ISO 9001: 2015 року, який підтверджує міжнародне визнання високого кваліфікаційного рівня наших фахівців і право на надання якісних послуг.

ISO 9001:2015 встановлює вимоги до систем управління якістю і є єдиним стандартом, відповідно до якого може бути проведена сертифікація (хоча це не є обов'язковою вимогою).Сертификат Гарнет.png
Вернуться к списку