Припинено підтримку редакції 1.2 Бухгалтерії для України

7 Мая 2019

З травня 2019 року припинено підтримку редакції 1.2 Бухгалтерії для України. У користувачів було достатньо часу для переходу на нову редакцію, оскільки плани про припинення підтримки редакції 1.2 були оголошені при випуску редакції 2.0 у жовтні 2016 року.

Наполегливо рекомендуємо користувачам, які ще цього не зробили, перейти на редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України".

Перехід з редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" на редакцію 2.0
      
Всі користувачі програми "Бухгалтерія для України" можуть перейти на нову редакцію 2.0 в рамках поточної технічної підтримки:

• користувачі ПРОФ версії - при наявності діючого договору ІТС;
• користувачі Базовою версії - безкоштовно.

Перехід на актуальну версію програми редакції 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії програми редакції 1.2 (на момент виходу даного інформаційного листи - 1.2.47), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (Документи інформаційної бази, дані під час роботи на редакції 1.2, і їх проводки після поновлення зберігаються, доступні для перегляду, формування звітів і коригування). Користувачам, у яких встановлена ​​більш рання версія програми редакції 1.2, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії (активувавши сервіс платного підтримки редакції 1.2).

 Про переваги редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України" над редакцією 1.2 докладніше

Вернуться к списку